Teslimat ve İade Şartlari

Teslimat Politikası

Siparişiniz verildikten ve ödemeniz alındıktan sonra, sipariş ettiginiz ürününüz 1-4 iş günü içerisinde gönderim firmasına teslim edilir. Özel sipariş durumunda, bu süre 20 iş gününü bulabilir. Resmi tatillerde gönderim süresi, tatilin bittiği ilk 1-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Yurt içerisinden yapılan 500 tL ve üzeri siparişlerde, ürünlerin alıcıya ulaşma bedeli tamamen CanEnglish. (CAN İNGİLİZCE DİL EĞİTİM YAY. HİZM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)’ya firmasına aittir.

Sipariş verildikten sonra, belirtilen teslimat adresinde siparişi alacak kimsenin bulunmaması durumunda sorumluluk alıcıya aittir ve bu tarih, siparişin teslim tarihi olarak belirlenir. 

Siparişiniz gönderildiğinde kargo takip numaranızı içeren e-posta tarafınıza gönderilecektir. Yurt içi siparişlerde, kargonuz 3-6 iş günü içerisinde teslim edilir.

CanEnglish. (CAN İNGİLİZCE DİL EĞİTİM YAY. HİZM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.), uluslararası kargolarda oluşabilecek her türlü gümrük vergileri, işlem harçları veya diğer her türlü ücretlendirmeleri de kapsayan kurtajlardan sorumlu değildir. Bu meblağların ödenmesi, teslimatın hangi ülkeye yapıldığına bağlı olarak siparişinizin ulaştığı gümrükten serbest kalması için gerekli olacaktır. Bu, ödeme ekranında gösterilen fiyata hiçbir verginin ve gümrük harcının dahil olmadığı anlamına gelir. Bu ücretler doğrudan lokal gümrükler tarafından belirlendiği için kargonuzun oluşturacağı Vergi ya da Gümrük Harçlarının tam miktarını size bildiremiyoruz.

Değiştirme ve İade Politikası

CanEnglish. (CAN İNGİLİZCE DİL EĞİTİM YAY. HİZM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.), ürün alıcıya ulaştığı tarih itibari ile 7 gün içerisinde paketi açılmamış ürünlerin geri iadesini kabul eder. İade edilen ürünün lekelenmiş veya hasar görmüş olması durumunda firmamızın bu iadeyi gerçekleştirmesi mümkün değildir. İade edilen ürünlerin gönderim masrafı tamamen alıcıya aittir. Ürün iadesinde, fatura aslının ürün ile gönderilmesi gerekmektedir.

Alıcı ürün iadesi yapmak istiyorsa önce info@canenglish.com.tr adresine bildirim yapmalıdır. İşlem süresinin uzamaması için CanEnglish. (CAN İNGİLİZCE DİL EĞİTİM YAY. HİZM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)– info@canenglish.com.tr adresi ile iletişim kurmadan herhangi bir ürün iade gönderimi yapılmamalıdır.