CanEnglish Masters

İngilizcenin bir üst hali
 • Bir kurs programına katılacak zamanınız yoksa, bambaşka bir önerimiz var

  İster hazırlık konuşmacı olun, isterseniz doğaçlama oturumunda konuşun. İsterseniz de konuşmalar yapmak için hazır olana kadar dinleyici olun. Ama her durumda da İngilizcenizi geliştirin.

  CanEnglish Masters programı sahip olduğu İngilizce seviyesini korumak isteyen ve sosyal bir grup içinde konuşmalar yaparak düzeyini yükseltmeyi amaçlayan insanlar için hazırlanmış bir programdır.

  Program sıradan konuşma kulüplerinden oldukça farklı bir biçimde işler.

  Katılımcılar programa dahil olduklarında sadece anlık basit konular üzerine amaçsız konuşmalar yapmazlar. 48 saatlik ve toplamda 24 konudan oluşan program konuları önceden bellidir. Kursiyerler programa kayıt olduklarında CanEnglish çantasında bu eğitim planını da ücretsiz sahip olmuş olur. Böylece haftalar içerisindeki bütün konuşma konularına ve kelime bilgisine ve hatta aynı konuyla ilgili makaleleri da almış olur.

  Tüm programın haftalık bir akış şeklindedir. Her hafta belirlenen sabit bir günde ve 2 saatten olmak üzere konuşma konuları için hedef gramer ayrıntıları da eğitmenler tarafından aktarılmaktadır. Kursiyerlerden gönüllü olanlar zaten belirlenmiş konular üzerine hazırlıklı konuşmalar yaparlar. Diğer katılımcılar da İngilizce devam eden anlatımlarla hem katılırlar hem de değerlendirmelerde bulunurlar. Konuşmacılar katılımcılar tarafından anonim olarak cesaret verici şekilde değerlendirilir. En çok oy alan hazırlıklı konuşmacı sertifikalarla ödüllendirilirler.  

  Toplantının ikinci saati bir doğaçlama oturumudur. Daha önceden de kursiyerlerle paylaşılmış olan 11 soru eğitmen tarafından gruba sorulur. İstekli olanlar konuşmaya başlar. Eğitmen kursiyeri olumlu şekilde yönlendirir. Konuşmalar devam ederken öğrencilerin etrafa asılı olan kelime bilgisini de kullanmaları istenir. Farkındalığı arttırmak için etrafa asılmış bu kelimeler kullanıldığında kursiyerler parmaklarını şıklatır.

  MasterClub Programı akademik bir konteks içerse de oldukça eğlenceli ve etkilidir. Birçok özelliği ile dünyada çapında kabul gören konuşma kulüplerinin özeliklerini taşıyan MasterClub için siz de davetlisiniz.

  Yeni nesil bir konuşma kulübü MasterClub

   

 • Daha fazlası için iletişime geçin
  • CanEnglish Masters

   CanEnglish’ in istediğin kadar İngilizce konuşmanı sağlayan eğitim modeli

  • Hazırlık konuşmalar

   Kursiyerlerin önceden hazırladıkları konularla sunum (presentation) yapabilme şansı

  • İstediğin kadar konuş

   İster dinleyici olun, ister sorular sorun, isterseniz de haftanın konuşmacılarından biri olun.

  • Ücretsiz materyaller

   Konuşma kulübü içerisinde gerekli olacak online ve basılı tüm materyaller

  • Gün ve Saatler

   Haftada sadece 1 gün ve 2 saat. Sıkılmadan, yorulmadan, keyifle.

  • Bakanlık onaylı kurum

   Periyodik olarak Milli Eğitim tarafından denetlenen ve çalışmaları onay alan bir kurum

  • Rekabetçi Fiyatlar

   Hemen her kişiye uygun olabilecek fiyat aralıkları ve yüksek hizmet kalitesi

  • Deneyim

   2005 yılından bu yana İngilizce’yi başarabilen yüzlerce öğrenci ve sayfalarca kıvanç kaynağı referans

 • CanEnglish Master programına kimler katılabilir?

  İngilizce konuşma kulubü etkinliği CanEnglish Masters, İnglizce düzeyi Pre-Intermediate ve üzeri olan tüm kursiyerlere açıktır.

  Programa katılım ve ücretlendirme

  Etkinlik her hafta ve haftada 1 gün ve 2 saat olacak şekilde programlanmıştır. Programa dilerseniz 3 ay dilerseniz de 6 şeklinde dahil olabilirsiniz. Program niteliklerine bakıldığında son derece ekonomiktir ve toplam bedeller kredi kartlarına vadelendirlebilmektedir.

  Eğitim programı işleyiş ve sertifikasyon

  Eğitim programı kursiyerlerin istekleri doğrultusunda katılımcılara büyük avantajlar sağlar. Dilerseniz, bir kalabalığa hazırlık konuşma yapabildiğiniz gibi, dilerseniz de sadece dinleyici de olabilirsiniz. Kendinizi hazır hissettiğinizde de konuşmacı olarak rol de alabilirsiniz. Hazırlıklı konuşmayı yapan kursiyerler bu cesaretleri için sertifikalarla ödüllendirilirler. Eğitmenlerin verdiği geri dönütlerle kursiyerler hem İngilizce konuşma yetilerini ilerletirler hem de hitabet ustalığı kazanırlar. Günlük en başarılı konuşmacıya oy çokluğu ile ödül sertifikaları sağlandığı gibi 48 saati tamamlayan kursiyerler ise bu çalışmaları için ayrıca CanEnglish Masters diplomaları alırlar.

  CanEnglish Master kimler içindir? Ne zaman uygulanır?

  Bu program yetişkinler kursiyerler için dizayn edilmiştir. Program en fazla 10-12 kişilik kontenjanlarla sınırlıdır. CanEnglish Master grupları hafta içi günlerde 19:00-21:00 saatleri arasında uygulandığı gibi talep üzerine yine hafta içi günlerde sabah saatlerinde de yapılabilmektedir. Bu etkinlik sadece yetişkinleri kapsadığından, çocuklarımız için hazırlamış olduğumuz konuşma kulübü etkinliğimiz Speak Up! programına eğitim programları menüsünden ulaşabilirsiniz.

  Kayıt kabul ve deneme dersleri

  Program için kurum bünyesinde kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Kayıtların tamamlanması için 48 saatlik program bedeli ödemeleri tamamlanmalıdır. Program içeriği ve işleyişi merak edip görmek isteyen katılımcılar, kurumla iletişim kurduktan sonra dinleyici olarak CanEnglish Master programına bir hafta için ziyaretçi olabilmektedir.

 •  

   

   

   

  • CanEnglish’de çok hızlı ilerleyen bir sistematik var. Hız çağındayız, boşa harcayacak zamanımız yok.

   Necdet Koşar
   Paris Kuaförler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı
  • Bunca yoğunluğum arasına İngilizce’yi nasıl sıkıştırabileceğimi bilmiyordum. Sanırım zaman ayırmaktan çok, motive edilebilme olayı bu.

   Tolga Büyükerdoğan
   Enka Holding - Satış Direktörü
  • Kafası zaten dolu insanlar için sadeleştirilmiş bir eğitim sistematiği uyguluyorlar. Görsel sunumlar içinde soru cevap giden dersler var. Lisedeki gibi bir eğitim sisteminden bahsetmiyorum.

   Niyazi Aydın
   Executive Chef - Sheraton Hotel - Ankara
  • Yurtdışı seyahatlerim öncesi aldığım birebir eğitimlerle kısa zamanda kendime olan güvenimin arttığını hissettim

   Kemal Üçüncü - HUAWEI - Orta Anadolu Bölge Müdürü