Genel İngilizce

Orta Düzeyde İngilizce için sadece 3 ay
 • " Bir kişi yapabiliyorsa, siz de yapabilirsiniz. "

  Farklı kişilerin, farklı algıları dikkate alınarak hazırlanan sistemimiz klasik uygulamalara göre çok daha etkili ve kalıcıdır. Altında onlarca İngilizce eğitim yöntemini barındıran uygulamamızda, sıradan bir kurs kitabı takip edilerek ‘true-false’ soruları cevaplanmaz, sayfalarca yazılmaz, ve hayatın içinde olmayan hiçbir konu üzerine zaman harcanmaz.

  CanEnglish’in yol haritası, sistemli bir şekilde ilk dersten itibaren konuşmayla başlar. İngilizce’de en çok kullanılan gramer yapıları, kalıplar halinde yüzlerce kelimenin görsel-işitsel olarak harmanlanmasıyla verilir.

  Diğer bir deyişle, klasik sistemler olduğu gibi bir kurs kitabını ünite ünite takip ederek, sayfa sayfa hiç kullanılmayacak gramer egzersizleri yapmak yerine, Brain Based Yöntemiyle resimler ve seslerle yüzlerce kelime, cümle kalıplarıyla konuşma pratikleriyle öğrenilir. Bu, aynı araç kullanmayı öğrenmek isteyen birinin, sayfalarca teorik bilgi okumak yerine,bu işi aracın üzerinde, eğitimcinin yardımlarıyla öğrenmesine benzetilebilir.

 • Daha fazlası için iletişime geçin
  • Patentli Eğitim Sistemi

   CanEnglish’ in NLP metoduyla işleyen ve öğrencilere kısa sürede ivme kazandıran eşsiz eğitim modeli

  • Modern ekipmanlar

   Kişiye özel olarak belirlenen en modern ders ekipmanları

  • Motive eden bir işleyiş

   Kursiyerin stres yapabilecek hemen hiçbir şeyin olmadığı, keyif veren bir ortam

  • Birebir Dersler

   Kalabalık gruplarda işlenen standart müfredat yerine kişiye özel bir program

  • Esnek Gün ve Saatler

   Öğrencinin belirleyeceği gün ve saatlerde işleyen yol haritası

  • Bakanlık onaylı kurum

   Periyodik olarak Milli Eğitim tarafından denetlenen ve çalışmaları onay alan bir kurum

  • Rekabetçi Fiyatlar

   Hemen her kişiye uygun olabilecek fiyat aralıkları ve hizmet kalitesi

  • Deneyim

   2005 yılından bu yana İngilizce’yi başarabilen yüzlerce öğrenci ve sayfalarca kıvanç kaynağı referans

 • CanEnglish’in sistemi hakkında bilgi verebilir misiniz?

  İngilizce öğrenmek için tüm sistemler mutlaka çalışacaktır. Ancak en doğru yöntem ve tekniği seçmek hedefe ulaşmaktaki süreyi kısaltabilir. CanEnglish’in geliştirdiği yol haritası, sistemli bir şekilde ilk dersten itibaren konuşmayla başlar. İngilizcede en çok kullanılan gramer yapıları, kalıplar halinde yüzlerce kelimenin görsel-işitsel olarak harmanlanmasıyla veriliyor.

  Diğer bir deyişle, klasik sistemler olduğu gibi bir kurs kitabını ünite ünite takip ederek,true-false sorular cevaplamak, sayfa sayfa hiç kullanılmayacak gramer egzersizleri yapmak yerine,
  NLP yöntemiyle resimler ve seslerle yüzlerce kelime, cümle kalıplarıyla konuşma pratikleriyle öğreniliyor. Bu aynı araç kullanmayı öğrenmek isteyen birinin, bu işi aracın üzerinde, eğitimcinin yardımlarıyla öğrenmesine benziyor.

  Eğitim yaklaşımınız hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz?

  Tüm eğitim sistemi “yapabilirsiniz” felsefesinin üzerine kuruludur. NLP “bir kişi yapabiliyorsa, siz de yapabilirsiniz” der. Bu noktada önemli olan işin “nasıl’ı”. Farklı kişilerin, farklı algıları dikkate alınarak hazırlanmış bir eğitim sistemi söz konusu. Sayfalarca “true-false” soruları cevaplamak, klasik sistemde hazırlanmış bir kitabı ünite ünite işlemek, kursiyerin hemen hiç ihtiyaç duymayacağı ayrıntılı gramer anlatımları not almak, sistemimizden çok uzakta. Amaç, ihtiyaç duyulan gramer konularını kalıplar halinde, konuşarak tekrar ettirmek yoluyla içselleştirmek. Daha basit bir anlatımla, “what’s your name?” sorusunu bir kişinin parça parça düşünmeden kalıp olarak algılaması gibi. Kullanılan gramerin kalıplar halinde bilinç altına sözel olarak indirilmesi ve ortalama 2.500 kelimenin görsel-işitsel olarak öğretilmesi. Bunu yaparken, kelimeler üzerine kurulan görsel bağlantılarla ve seslerle kelimelerin uzun süreli hafızaya indirgenmeye çalışılmasından oluşuyor. Diğer bir deyişle sistemin 1. ayağa, kullanılan gramer “how are you” dediğiniz kadar kolay hatırlanan bir gramerle, unutulması neredeyse imkânsız 2.500 kelimenin öğretilmesinden oluşuyor.

  Eğitim sistemi ne kadar yorucu / yoğun?

  Pratik İngilizce programı çok az zamanı olan profesyoneller için hazırlanmıştır. Diğer bir deyişle, kursiyerlerin ne kadar az zamanları oldukları ön plana alınarak kurgulanmıştır. NLP’nin de dediği gibi ‘kişiler programlara uyum sağlamazlar, programlar kişilere göre şekillenir’. Birebir çalışmalar veya çok az sayıda olan gruplar, ders saatleri dışında da kontrol edilir. Elektronik ortamda gönderilen çalışma kâğıtları, dinleme aktiviteleri ve videolar az zamanı olan kursiyerlerimizin hayatına küçük zaman aralıklarında girer. Örneğin, arabalarında CanEnglish’in hazırladığı uygulamaları dinlerler ve araç kullanmaya ayırdıkları küçük zaman aralarında İngilizce öğrenmeye devam ederler. Belki de cep telefonlarından onları tanımadıkları bir ses arayarak İngilizce konuşur ve onlardan İngilizce yanıtlar ister.

  NLP ile pratik İngilizce kimler içindir?

  Pratik İngilizce portföyümüzün çoğunu iş hayatını yoğun geçiren profesyoneller oluşturuyor. Çok az zamanı olan bu kişiler gramer detaylarında boğulmak, doğru seçeneği işaretlemek ya da sınavların verdiği günlük hazlardan hoşlanmıyorlar. Diğer bir deyişle, ne alacağını net olarak bilen, alanında uzman kişiler belirli referanslarla geliyorlar. Öğrendikleri dil ile iletişim kurabilmek, yurt dışında rahat / daha rahat etmek, hatta yapabildikleri işleri artık İngilizce yapabilmek istiyorlar. Bu kursiyerler işin 2. kısmında “Business English” çalışmalarına başlıyor ve gerçek zamanlı uygulamalarla iş yaşamındakine çok benzer çalışmalarda bulunuyorlar.

  NLP ile pratik İngilizce nin farklılıkları nelerdir?

  Klasik sistemler İngilizcenizin 4 temel yetisini aynı anda ilerleten, herkes için yapılmış genel bir yapı üzerinden devam ederler. Kursiyerler derslerde dinlerler, gramer anlatımlarının açıklamalarını alırlar, sorular çözerler, okuma bölümlerini işlerler, ve sınırlı bilgileriyle konu hakkında birkaç cümle ile konuşurlar. Kısacası, daha önce hemen hepimizin okullarda yıllarca aldığı ve istediği seviyeye ulaşamadığı uygulamalar.

  CanEnglish, Pratik İngilizce ile sizlere kullanılan konuşma kalıplarını konuşarak öğretir. Bu kalıplar bilinçaltına ininceye kadar sözel olarak tekrar ettirilir. Klasik sistemlerde hemen hiç önem verilmeyen kelimeler ise aynı kalıplarla hazırlanmış görsel-işitsel sistemle adeta beyninizin görebileceği şekilde verilir ve hatırlanma olasılığı bir kâğıda not etmekten yüzlerce kez güçlüdür. Kısacası, kullanılan gramer bilinmez, yapılabilir ve 2.500 kelime %90 oranında hatırlanır. Sonuç, kursiyerlerin yapabileceklerine olan motivasyonları gelişir ve keyif alarak ciddi bir ivme sağlarlar.

 •  

   

   

   

  • CanEnglish’de çok hızlı ilerleyen bir sistematik var. Hız çağındayız, boşa harcayacak zamanımız yok.

   Necdet Koşar
   Paris Kuaförler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı
  • Bunca yoğunluğum arasına İngilizce’yi nasıl sıkıştırabileceğimi bilmiyordum. Sanırım zaman ayırmaktan çok, motive edilebilme olayı bu.

   Tolga Büyükerdoğan
   Enka Holding - Satış Direktörü
  • Kafası zaten dolu insanlar için sadeleştirilmiş bir eğitim sistematiği uyguluyorlar. Görsel sunumlar içinde soru cevap giden dersler var. Lisedeki gibi bir eğitim sisteminden bahsetmiyorum.

   Niyazi Aydın
   Executive Chef - Sheraton Hotel - Ankara
  • Yurtdışı seyahatlerim öncesi aldığım birebir eğitimlerle kısa zamanda kendime olan güvenimin arttığını hissettim

   Kemal Üçüncü - HUAWEI - Orta Anadolu Bölge Müdürü