Toefl / IELTS

Bizim işimiz
 • Usta işi sınavlara ustalarla çalışın. Size özel yol haritasıyla başarı hemen şimdi.

  Dünya çapında kabul gören bu sınavlara, CanEnglish sizi bireysel yol haritalarıyla hazırlar. Bu işte uzman kadrolu eğitmenimizle, size en uygun materyallerle ve bireysel ilgiyle sonuca taşır.

  Toefl ve IELTS dersleri özel ders paketleriyle ve 48 saat olarak uygulanır. İlk 2 ders eğitmenle birlikte yapılan mini testi içerir. Bu aşamada kursiyer eğitmenimizle birlikte mini bir test yapar. İlgili soruları çözer, kısa paragraflar okurlar, konuşma pratikleri yaparlar ve bir paragraftan oluşan kısa bir ‘essay’ yazarlar. Bu değerlendirme dersinden itibaren, kursiyer için yararlanılacak dijital ve basılı materyallere karar verilir. CanEnglish’te hemen hemen her TOEFL / IELTS öğrencisi için farklı materyaller seçilir. Bize göre her öğrencinin farklılıkları vardır ve işleyiş bu farklılıklara göre belirlenir.

  Haftada 2 gün ve 2 saat şeklinde belirlenen takvimde eğitimler devam eder. İlerlemenin her aşaması eğitmen ve eğitim koordinatörleri tarafından gözlemlenir ve her 16 saat sonunda kursiyere raporlanır. Kursiyerler kendi ilerleyişlerini net olarak görebilir ve yönlendirilirler. Dersler kursiyerin daha ihtiyacı olan yetilerde yoğunlaşır. Vakit kaybı olabilecek her şey program dışında yapılmak üzere belirlenir. Efektif geçen her ders kursiyeri hedefine biraz daha yaklaştırır.

 • Demo için mesaj bırakın
 • Vaktinizi kaybetmezsiniz

  Kocaman dersliklerde matematik dersi alır gibi bir eğitim almazsınız. Sınıfların içinde kaybolmazsınız. Kendinizi tekrar etmez, herkes için yazılmış bir müfredat almaz, ders saatlerinizi aslında sizin için gereksiz olan soruları çözerek harcamazsınız.

  Paranızı kaybetmezsiniz

  Nispeten daha ucuz görünen kalabalık sınıflarda kendinizi ancak kısmen geliştirmiş olursunuz. CanEnglish’te ise özel ders paketleriyle piyasa şartlarındaki bir özel dersi neredeyse 3’te 1 ücret ödeyerek alırsınız. Kısacası, çok daha fazlasını çok daha uyguna almış olursunuz. Sonuç almış olursunuz.

  Sabrınızı kaybetmezsiniz

  Sizin için özenle seçilmiş materyaller, her daim yanınızda motive bir eğitmen, yol haritanızın her yanında CanEnglish isminden gelen motivasyon, size özel belirlenmiş esnek gün ve saatler, alamadığınız dersleriniz için ek süre, son derece rekabetçi fiyat politikaları, huzurlu, modern ve sıcak çalışma ortamı, bolca sevgi ve işbirliği sizi her daim hedefinize odaklıyor. Kurum hakkındaki sosyal medya yorumlarını lütfen referanslar sayfamızdan okuyunuz. 17 yıllık geçmişte yüzlerce olumlu referans değerlendirmelerinize açıktır.

  • Birebir Dersler

   İşini iyi bilen Eğitim Koçlarıyla yapılan birebir dersler

  • Hızlı veya daha Yavaş

   Size göre işleyen, gerektiğinde hızlanan ve gerektiğinde yavaşlayan bir program işleyişi

  • Hırslı bir Kadro

   Motivasyonu kendi isminden alan motive bir kadro ile işleyen özel bir yol haritası ve gerektiğinde bedelsiz sağlanan ek ders imkanı

  • Kapsamlı Materyaller

   Bazıları ülkemizde bulunmayan yüzlerce materyal arasından en uygun ekipmanlarla en verimli çalışmalar

  • Bakanlık onaylı kurum

   Periyodik olarak Milli Eğitim tarafından denetlenen ve çalışmaları onay alan bir kurum

  • Farklı ders planları

   Kişiye uygun gün ve saatlerde, sadeleştirilmiş ve eksikleri hedef alan ders planları

  • Rahat Çalışma Ortamı

   İstediğiniz zaman kendinizin de çalışabildiği, modern ve sevimli bir çalışma ortamı

  • Deneyim

   2005 yılından beri memnun 100 lerce öğrenci ve veli. Sayfalarca referans ve sevgi dolu geri bildirim.

 • Tüm videolarımız

  Udemy Sayfamızda
  Udemy Eğitimlerimiz için tıklayın
  İletişime Geçin
  • TOBB Üniversitesi hazırlık atlama sınavlarından başarılı olamamıştım. CanEnglish’te iyi bir ekiple çalıştım, bölümdeyim.

   Efe Yöney - TOBB Üniversitesi
  • Arkadaşımın yoğun tavsiyesiyle tanıştım CanEnglish’le. Üniversite hazırlık atlamadaki notu alabildiğim için çok sevinçliyim. Teşekkürler !

   Sadberk Patır - TOBB Üniversitesi
  • Bilkent Cope için yıllar önce geldiğim CanEnglish yine beni istediğim puana ulaştırdı. IELTS için 6.5 üzeri aldım ve İngiltere Master hayatım başlayacak. Formülleri bilmek önemlidir, teşekkürler.

   Merve Küçük - Bilkent Üniversitesi
  • Sadece TOEFL eğitimi aldığım saatlerde değil, onlar dışında da oldukça uzun bir zaman geçirdim CanEnglish’te. Tüm ekip benimle yakından ilgilendi, sonuç almayı başardım.

   Gökçe Kimençe - Akbank
  • TOEFL için en az 4 farklı denemem olmuştu. CanEnglish’de sadece bir defa çalışarak işin A B C sini öğrendim.

   Ilgaz Eliçin - TOBB Üniversitesi
  • TOEFL sınavı için bazı denemelerim olmuştu. CanEnglish ile yaptığım çalışmalarla 86 TOEFL IBT skoru aldım. Emeği geçen eğitmenlerime teşekkürler.

   Arcan Köroğlu
   TOEFL IBT
   Atılım Üniversitesi
  • Pilotluk sınavları için gerekli olan 6.5 IELTS puanını 2 ayda alabildim. Tüm kadroya bana gösterdikleri ilgi ve özellikte inanç için teşekkür ediyorum.

   Mehmet Ali Güngör
   IELTS