Kadromuz

CANENGLISH'i Daha iyi Yapan Kadrosu
  • Beste Şenler
   Manager

   Beste Şenler

   Manager

   1987’ de Ankara’da doğdu. İlk , orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. Ankara’da Vakıf Üniversitesi ve Anadolu Üniversitelerinin İşletme fakültesini tamamladıktan sonra ilk iş tecrübesi olan bankacılık sektöründe yer aldı. Daha sonra bir yıl reklam sektöründe dergi içeriği editörlüğü ve redaksiyon üzerine çalıştı. Beste Şenler ilgi alanı olarak çalıştığı müzikle 5 yıl kadar şan dersleri alarak ve 2 yıl kadar da dans dersleri alarak yüksek seviyede ilgilendi. CanEnglish ile 2013 yılının başında tanışan Şenler , uzun süredir kurumun eğitim danışmanlığı, program koordinatörlüğü ve idari sorumlulukları üstlenmekte ve yöneticilik faaliyetlerini sürdürmektedir. Beste Şenler kurumsal markalaşma konusunda CanEnglish ‘e farklı bir ivme kazandırmıştır. Kurumumuzda Kurum Müdürü olarak görev yapmaktadır.

   Management 95 %
   Course Scheduling 100 %
   Teacher Hiring 97 %
   Problem solving 100 %
  • Ufuk İŞBİTİREN
   Manager / Educator

   Ufuk İŞBİTİREN

   Manager / Educator

   Kurucumuz Ufuk İşbitiren 1978 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı ve lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Amerikan Edebiyatı Bölümü’nde 2002 yılında şeref mezunu olarak tamamladı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği eğitimini tamamlayarak öğretmenlik hayatına İstanbul’da tanınmış dil kurslarında başladı. Ankara’da farklı kurumlarda yetişkinlere yönelik çalışmalarda bulunan kurucumuz yine aynı yıllarda özel kolejlerde de çalışmalarda bulundu. 2005 yılında NLP (Neuro-Linguistic Programming) ile tanıştı, bu konuda eğitimler aldı, özellikle İstanbul ilinde birçok seminere katılarak bu konuda uzmanlaştı. NLP ile İngilizce eğitimi veren bir kurumun yetkilisi olarak, materyal geliştirme, eğitmen yetiştirme ve eğitimler verme alanında çalışmalarda bulundu. Yaptığı çalışmalarla birçok referans topladı. Ve bu kazanımlarla, İngilizceyi NLP ile birleştiren CanEnglish’i ‘İngilizceyi Yapabilirsiniz‘ felsefesiyle kurdu. Klasik yöntemler sunan programlara oranla kişiye özel çözümler geliştiren CanEnglish daima yenilikçi felsefeler üreterek kendisinin koordinasyonu ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Ufuk İşbitiren, Özel Dil Kursları Derneği Kurucu Üyesidir.

   Kitapları;
   NLP ile Pratik İngilizce 1
   Nlp ile Pratik İngilizce 2
   Nlp ile Pratik İngilizce 3
   Muğni – Roman

   TOEFL 98 %
   PAE / Proficiency 95 %
   NLP ile İngilizce 100 %
   Business English 97 %
   Mülakat İngilizcesi 96 %
  • Aykut Aksakal
   Teacher of English - Teacher Trainer

   Aykut Aksakal

   Teacher of English - Teacher Trainer

   Öğretmenimiz Aykut Aksakal 1990 yılında Zonguldak’ta doğdu. İlk ve orta öğretimini aynı şehirde ve lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Lise eğitiminin ardından Portekizce (Brezilya) öğrenen eğitmenimiz üniversite yıllarından itibaren bu dilde seviyesini Upper-Intermediate’a dek getirdi. Lisans eğitimi sırasında Yunanca dersleri alarak bu dilde de Intermediate düzeyine dek ilerledi. Üniversite yıllarında dil ve edebiyat dergilerinin yayın yönetiminde görev aldı ve çeşitli yerel ve ulusal edebiyat dergilerinde yazıları, röportajları ve çevirileri yayınladı. Freelance çevirmenliğin yanı sıra üniversite yıllarından itibaren gerek özel dersler gerekse Ankara’nın önemli kuruluşlarında çalışarak İngilizce ve Türkçe eğitmenliğinde tecrübe kazanan eğitmenimiz 2015 yılında CanEnglish kadrosuna katıldı. NLP ile Pratik İngilizce sisteminde dersler veren eğitmenimiz aynı adla basılan kitaplarımızı yayına hazırlamış ve editörlüğünü yapmıştır. Kurumumuzda Genel İngilizce ve Türkçe derslerinin yanı sıra YDT, YDS, IELTS, TOEFL, SAT, COPE, EPE, TEOG gibi çeşitli alanlara yönelik sınavların eğitmenliği de yapmakta ve İş İngilizcesi dersleri de vermektedir.Aykut Aksakal kurumumuzda materyal geliştirme, proje geliştirme – uygulama, eğitmenlerin hizmet içi eğitimi, kurumsal eğitimler ve üst düzey dil eğitimlerine yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

   PAE / Proficiency 97 %
   TOEFL / IELTS 100 %
   YDS / YDT 100 %
   Business English 97 %
   NLP ile Pratik İngilizce 97 %
   Teacher Trainer 96 %
  • Sena Özer
   İngilizce Öğretmeni - Trainer

   Sena Özer

   İngilizce Öğretmeni - Trainer

   Eğitmenimiz Sena Özer, 1993 yılında Kocaeli’de doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Kocaeli’de bitirdikten sonra, üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim-Tercümanlık Bölümününde tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi Çeviri ve Kültürel Çalışmalar Bölümü’nde yüksek lisans programına katıldı. TOEFL, IELTS ve YDS gibi üst düzey sınavlar konusunda uzmanlaştı. CanEnglish ailesinde 4 yıldan fazla süredir bulunmakta ve yetişkin öğrencilerimiz başta olmak üzere eğitimler vermektedir.

   IELTS 100 %
   PAE / Proficiency 98 %
   Business English 97 %
   TOEFL / YDS 100 %
  • Aslı Gıyın
   English Teacher

   Aslı Gıyın

   English Teacher

   Öğretmenimiz Aslıhan Gıyın, 1993 yılında İstanbul doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesinde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. Sonrasında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinde Yaşam Boyu Öğrenme ve Yetişkin Eğitimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. İngilizce dışında Fransızca ve Latince dil eğitimi aldı. Kurumumuzda IELTS, TOEFL IBT, Üniversitelerin Proficiency – Hazırlık Atlama Sınavları, NLP ile Pratik İngilizce eğitmenliği yapmaktadır.

   IELTS 100 %
   TOEFL 98 %
   Hazırlık atlama 99 %
   NLP ile İle İngilizce 99 %
  • Merve Keskin
   İngilizce Eğitmeni

   Merve Keskin

   İngilizce Eğitmeni

   Öğretmenimiz Merve Keskin 1991 yılında Konya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Konya’da tamamladı ve lisans eğitimini Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde 2013 yılında bitirdi. Öğretmenlik hayatına Ankara’da öne çıkan dil kurslarında başladı. Bu kurumlarda yetişkinlere ve çocuklara yönelik çalışmalarda bulunan öğretmenimiz eğitmenliğin yanısıra eğitim koordinatörü olarak da çalıştı. Merve Keskin kurumumuzda görevine İngilizce öğretmeni olarak devam etmekte ve koordinasyon çalışmalarına katkıda bulunmaktadır.

   NLP ile Pratik İngilizce 95 %
   TOEFL / IELTS 95 %
   Business English 100 %
  • Deniz İpek Akar
   İngilizce Öğretmeni

   Deniz İpek Akar

   İngilizce Öğretmeni

   Deniz İpek AKAR 1994 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. Lise yıllarında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Socrates/Comenius Okul Ortaklıkları Programı kapsamında Yunanistan ve Bulgaristan’a çalışmalarda bulundu.Lisans Eğitimini Ankara TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı burslu olarak tamamladı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Avrupa Birliği Departmanı’nda çevirmen olarak görev aldı. İpek AKAR İngilizce’nin yanı sıra orta düzeyde İtalyaca da bilmektedir. Kurumumuzda çeşitli programlarda görev alarak kariyerine devam etmektedir.

   Genel İngilizce 98 %
   NLP ile Pratik İngilizce 96 %
   Çocuklar için İngilizce 99 %
   Business English 97 %
   TOEFL 95 %
  • Neşvet Gülüm
   İngilizce Öğretmeni

   Neşvet Gülüm

   İngilizce Öğretmeni

   Neşvet Ceylan Ankara Üniversitesi mezunudur. Kişisel gelişim, drama, NLP ve sınıf yönetimi konusunda uzmandır. MEB bünyesindeki çeşitli okullarda kariyerini sürdürmüştür. CanEnglish Kids bölümünün 9 yıldır eğitim koordinatörlüğünü yapmaktadır. Kariyer gelişimini kişisel gelişim ve psikoloji üzerine sürdürmektedir.

   Çocuklar için İngilizce 100 %
   Yabancılar için Türkçe 99 %
   Kolej destek 100 %
   NLP ile Pratik İngilizce 100 %
  • Mert Duman
   İngilizce Öğretmeni

   Mert Duman

   İngilizce Öğretmeni

   Eğitmenimiz Mert DUMAN 1994 yılında Bolu’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bolu’da tamamladıktan sonra Atılım Üniversitesi İngilizce Mütercim-Tercümanlık bölümünü burslu olarak tamamladı. İngilizcenin yanında üniversite bünyesinde hazırlanan Fransızca-Türkçe yazılı çeviri sertifikasına sahiptir. 4 yılı aşkın bir süredir çevirmenlik ve öğretmenlik mesleklerine devam etmektedir.

   Business English 98 %
   Genel İngilizce 97 %
   PAE / Proficiency 100 %
   YDS 99 %
  • Bedirhan Selvi
   İngilizce Öğretmeni

   Bedirhan Selvi

   İngilizce Öğretmeni

   Bedirhan Selvi, 1994 yılında Tekirdağ’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini Tekirdağ’da, lisans eğitimini Ankara’da Hacettepe Üniversitesi – İngilizce Mütercim-Tercümanlık Bölümünde tamamladı. Lisans öğrenciliği yıllarında Hacettepe Üniversitesi Çeviri Topluluğu ve MUN (Model United Nations) Topluluğunda yer aldı. Gençlik ve Spor Bakanlığı Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığında çevirmen olarak görev aldı. Bedirhan Selvi, İngilizce’nin yanında temel düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Ek olarak elit düzeyde tekvando sporcusu ve antrenördür. CanEnglish ailesinde çeşitli programlarda görev alarak kariyerini sürdürmektedir.

   Genel İngilizce 97 %
   Kolej Destek Programı 98 %
   Çocuklar için İngilizce 97 %
   PAE / Proficiency 95 %