CanApp Business

Şirketler için bireysel çözüm
 • Zamanın her şey olduğunu biliyor, ekip için en etkin çözümü sunuyoruz.
  Hem çok etkili, hem de çok ekonomik
 • Şirketin İngilizce eğitimi için CanApp yeterli

  Bu uygulama ile günlük küçük görevlerle kursiyerin hayatına giriyoruz. Kişiye özel İngilizce Koçuyla öğrencilere bireysel rehberlik ediyor, geri bildirimde bulunuyor ve adımızdan gelen felsefemizle motive ediyoruz.

  CanApp ile seviyeleri özenle belirlenen kursiyerlere uygulama üzerinden periyodik ilerleyeceği bir ders takvimi tanımlanır. Kursiyerlerden her gün çalışmalar yapması istenir ve bu çalışmalar ortalama günde 4 ders şeklindedir. Günlük olarak İngilizce ile meşgul olacakları süre derslerin içeriğine göre 2 dk – 10 dk arasındadır. Yapılan bu çalışmalar kursiyerin kişiye özel İngilizce Koçu aracılığı ile yazı, ses ve görsel olarak yanıtlanır. Ayrıca, haftanın en az 1 günü 2 saat olacak biçimde kursiyerler eğitmenle canlı konuşma derslerine katılır. Eğitim bireysel ilgi ile mobilden her gün, hem de canlı olarak haftada en az 1 gün olacak biçimde online canlı çalışmalarla sürer.

   

  Tanıtımı indir
  • Patentli Eğitim Sistemi

   CanEnglish’ in NLP metoduyla işleyen dersler, videolar, görevler ve haftalık Online konuşma grupları

  • Kişiye özel danışman

   Kişiye özel danışmanla ilerleyen bir sistem. Bireysel İngilizce Danışmanlık Sistemiyle bildirimler hızlıysanız daha hızlı, yavaşsanız biraz daha yavaş.

  • Ekonomik fiyatlar

   Tüm ekibin İngilizce sorununu çözecek iddialı fiyatlar

  • Esnek Gün ve Saatler

   Kursiyerlerin istediği zaman aralıklarında çalıştığı ve pratikler yaptığı bir eğitim modellemesi. Sıkmadan, bunaltmadan ve kişiye özel hızda ilerleyen yenilikçi bir sistem.

  • Bakanlık onaylı kurum

   Tüm kursiyerler MEB tarafından denetlenen ve AB projesinde yer alan bir kurumun kendi kadrolu personelleriyle eğitim alır.

  • Gerçek bir yardımcı, gerçek bir danışman

   Kursiyerin her an danışabileceğiniz eğitmeniyle, e-postalar, sunumlar ve toplantılar artık çok daha kolay.

  • Geri bildirim

   Kursiyerlerin tüm çalışmalarının aylık ilerleme raporlarıyla yöneticilere sunumu. Derse katılım, eğitmen görüşleri, sınav sonuçları, öneriler ve çok daha fazlası için tek şifre.

  • Deneyim ve Güven

   Tam 16 yıldır hayatına etki ettiğimiz 100lerce kursiyer. AB projesi dahil sayfalarca referans ve sevgi dolu geri bildirime güvenebilirsiniz.

 • Artık dünyada kişiye özel Koçluk dönemi var. Kişisel içerik, program ve eğitmen.

  Çalışanların İngilizce hedefleri ve seviyeleri farklı olabilir. Kişiye özel işleyişle tüm personel için özelleştirilmiş bir çözüm mümkün.

  CanEnglish App içerisindeki tüm materyaller yıllar içerisinde özenle oluşmuş bir kütüphaneden gelir. Bu kütüphane sıkça güncellenir. Kursiyerler tamamladıkları her takvimden sonra danışmanları tarafından yeni takvim atamaları alırlar ve görevlerini tamamlamaya devam ederler.

  Örneğin, Business English için Role-Play adını verdiğimiz gerçek zamanlı pratiklerle teklifler hazırlar, e-posta atarlar, sunumlar yaparlar kısacası bir dil kursunda olabileceklerin en fazlasını birebir biçimde alırlar. Çalışmaları için verilen yönlendirmelerle motive biçimde çalışmalarını sürdürürler.

  Haftalık planlanan Online derslerde ise konuşma pratiklerini geliştirmeyi sürdürürler. Kursiyerlerin tüm çalışmalar, mobil uygulamadaki görev tamamlamaları, online derslere katılımları ve sınavları yöneticilere raporlanır.    

   

  Şirket için bir grup demosu talep edin
 • İş İngilizcesini bir de uygulamada görün

  İngilizce mailler yazmak, güncel konular üzerine konuşmak ve yeni iş fikirlerini dinlemek. Bunların hepsini de sadece size özel danışmanınızla yapmak mobil uygulama ile mümkün.

  ‘Zaten oldukça yoğunuz, eğitim için hiç zamanımız yok’ diyorsanız, mobil uygulama tam da sizin ekibinize göre. İş insanları için mobil uygulama bu insanları düşünerek Türk mühendisleri ve CanEnglish’in kadrosu tarafından yazıldı. Daha iyi yazmanızı sağlamak, dinleme yetinizi yükseltmek ve işinizi yarayacak fikirler üretmek için oldukça çalıştık ve küçük zaman aralıklarına büyük bir iş sığdırdık.

  Mobil uygulama ile yapılan çalışmaları desteklemek için haftada en az birer saat olmak üzere 2 gün de Online konuşma grupları yaptık. Her konuşma dersi için önceden planlanan konular, kelime bilgisi ve ilgi çekici birçok detay ekledik. En iyi yayınları, en modern tekniklerle birleştirdik ve NLP’nin yapabilirsiniz felsefesi ile beraber kullanıma sunduk. 

  Şimdi tüm ekip bireysel olarak sadece kendisine özel danışmanıyla birebir çalışmaya başlayacak. İlgili görevleri gün içinde tamamlayacak ve danışmanından gelen geri bildirimlerle ilerleyecek. Düzeltileri uygulayacak ve bunu sadece uygun olduğunuz zaman dilimlerinde ve her gün yapacak. 

  Hazırsanız, ücretsiz grup uygulamasına başlayalım mı?

   

  Şirket için bir grup demosu talep edin
 • İngilizce'nin daha kolayı, NLP ile Pratik İngilizce

  'Ben sadece konuşmak istiyorum' diyenler için özel bir metod geliştirdik. Kitaplarını bastık ve yüzlerce referans topladık. Tüm çalışmalarımız AB projesinde kullanılarak taçlandı.

  Nlp programımızla zaten öğrendiğiniz ama unuttuğunuz İngilizce bilgileri geri çağırırsınız. Ortalama 1.500 – 2.000 kelime öğrenirsiniz. Size özel danışmanınızla birlikte her modülde 100 lerce pratik cümle kurarak ilerlersiniz. Pratikler yaparak ve her yanında motivasyon içeren sistemimizle, 15 modül sonunda orta-altı düzey (low-intermediate) seviyeye ulaşırsınız. Yani her hangi bir konuda 2 – 2,5 dakika kadar kendinizi ifade edebilirsiniz. 

  Sizce de harika bir çözüm gibi görünmüyor mu?

   

 • Online derslerle pratik yapma zamanı

  Haftanın belirli günleri, küçük gruplarla konuşma pratikleri

  Haftada en az 1 gün ve 2 saat olmak üzere kursiyerlerimizi önceden belirlenmiş  konular üzerine eğitmenimiz eşliğinde konuşmalarını sağlıyoruz. Böylece, kursiyerlerin birbirleriyle etkileşime yardım ediyor, öğrendikleri bilgileri pratik etmelerine yardımcı oluyor ve onların eğlenerek çalışmalarına imkan sağlamış oluyoruz. Kursiyerlerimizin bu derslere katılımlarını ve ders içi performanslarını periyodik olarak raporluyoruz.

   

  Şirket için bir grup demosu talep edin
 • İngilizceyi yapabilirsiniz! Önemli olan nasıl olduğunu keşfetmek.

  — Ufuk İşbitiren