CanEnglish Mobil Uygulama

İngilizce danışmanınız cebinizde
 •      

 • Tam da aradığınız gibi bir mobil uygulama yaptık

  Pandemi dönemi ile birlikte yoğunlaşan uzaktan eğitim ihtiyacına ilişkin talebi, canlı İngilizce Danışmanlarla öğrencileri anlayarak ve Nlp destekli felsefemizle karşılıyoruz.

  Öğrencilerimizle yetenekli danışmanları, yazışmalı İngilizce Danışmanlık sistemimizle buluşturuyoruz. Böylece IELTS, TOEFL iBT, İş İngilizcesi ve NLP ile Pratik İngilizce’nin yanı sıra Free Plan ile farklı bir ihtiyacınız için net çözümler sunuyoruz. Kullanıcılar hedefleri ve seviyeleri doğrultusundaki İngilizce alanında, uluslararası materyallerin ışığında hazırlanmış videolarımızı izliyor, görevleri tamamlıyor ve kişiye özel İngilizce Danışmanı ile yazışmalı bir sistemle ilerliyor. Birbirlerine yazabiliyor, ses ve görüntü yollayabiliyor, materyal paylaşımında bulunabiliyorlar. Yaptıkları tüm çalışmalar değerlendiriliyor ve raporlanabiliyor.

   

  İngilizce eğitiminin yeni nesil ve dijital halini sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

  Yazışmalı İngilizce Danışmanlık sistemi bir hizmet aracı olmanın ötesinde. Sadece ihtiyacınıza yanıt veren bir danışmandan bahsetmiyoruz. Size her daim öğrenme motivasyonu aşılayan, Nlp’nin verdiği güçle sizi canlı tutan, gönderilen bildirimlerle sisteme entegre çalışmanızı sağlayan yepyeni, verimli ve teknolojik yazışmalı İngilizce Danışmanı artık her an yanınızda.    

   

  *    Mobil uygulamayı güvenle indirebilirsiniz. Tüm bilgileriniz gizlidir ve işlenmez. Uygulama sizden bilginiz dışında asla bir ücret tahsil etmez. Bir taahhüt vermeden güvenle uygulamayı deneyebilirsiniz.   

   

  Abonelik çeşitleri için tıklayın
  • Patentli Eğitim Sistemi

   CanEnglish’ in NLP metoduyla işleyen dersler, videolar ve görevler

  • Size özel danışman

   Kişiye özel danışmanla ilerleyin. Yazışmalı İngilizce Danışmanlık Sistemiyle bildirimler hızlıysanız daha hızlı, yavaşsanız biraz daha yavaş.

  • En iddialı fiyat

   Herkesin yetişebileceği en özel fiyatlar. 29.90 TL / ay dan başlayan rakipsiz aylık ücretler.

  • Esnek Gün ve Saatler

   İstediğiniz zaman katıldığınız bir eğitim modellemesi. Sıkmadan, bunaltmadan ve kişiye özel hızda ilerleyen sistem.

  • Bakanlık onaylı kurum

   Herhangi biriyle çalışmayın. CanEnglish’in kendi eğitmenleriyle ilerleyin. MEB tarafından denetlenen ve AB projesinde yer alan bir kurumla.

  • Gerçek bir yardımcı

   Her an danışabileceğiniz eğitmeninizle, e-postalar, sunumlar, ödevler artık çok daha kolay.

  • Geri bildirim

   Aylık ilerleme raporlarınızla kendi durumunuzu görün, İngilizce Koçunuzun önerilerine kulak verin

  • Deneyim ve Güven

   Tam 15 yıldır hayatına etki ettiğimiz 100lerce kursiyer. Sayfalarca referans ve sevgi dolu geri bildirime güvenebilirsiniz.

 • IELTS - TOEFL çalışmak için uygulama yeterli

  Akademik sınavların en ihtiyaç duyduğunuz kısımları olan Writing - Speaking için sınırsız Feedback alın. Yaparak öğrenin.

  Tüm skiller için uzman videolarımızı izleyin. Videolardan hemen sonra size verilen Task’ları yapın. Yaptığınız her görev için uzman danışmanınızın yönlendirmesini alın. Sadece size özel yapılan önerileri uygulayın. 15 yıllık deneyimle biriktirdiğimiz kısayollardan fayda sağlayın ve 5.5 – 6.0 veya 6.5 bandına çok kısa bir zamanda ulaşın.

  Gerçek uzman bir eğitmen, bu uygulama ile her an yanınızda olsun. Task’ları yapın, Feedback’lerinizi alın ve uzman yönlendirmeleriyle hedefinize ulaşın. Dünyaları ödemek yerine ‘tam da aradığınız gibi’ bir uygulamayla tanışın. Başlayalım mı? 

   

  Abonelik çeşitleri için tıklayın
 • İş İngilizcesini bir de uygulamada görün

  İngilizce mailler yazmak, güncel konular üzerine konuşmak ve yeni iş fikirlerini dinlemek. Bunların hepsini de sadece size özel danışmanınızla yapmak. Nasıl, sizce de kulağa harika gelmiyor mu?

  ‘Zaten yoğunum, hiç zamanım yok, artık bu işi yapamam’ diyorsanız, bu teklif tam da size göre. Business English’i programlarken biz bu öğrencileri düşünerek yola çıktık. Daha iyi yazmanızı sağlamak, dinleme yetinizi yükseltmek ve işinizi yarayacak fikirler üretmek için oldukça çalıştık. 

  Şimdi siz sadece size özel danışmanınızla çalışmaya başlayın. Görevlerinizi yapın, danışmanınızdan geri bildirim alın. Düzeltiler uygulayın ve bunu sadece uygun olduğunuz zaman dilimlerine yayarak yapın.

  Hazırsanız, uygulamayı hemen indirin ve başlayın! 

   

  Abonelik çeşitleri için tıklayın
 • İngilizce'nin daha kolayı

  'Ben sadece konuşmak istiyorum' diyenler için özel bir teklif. En çok ihtiyaç duyulan gramer bilgisi , en çok kullanılan gerçekçi /günlük cümleler / kalıplar ve tam 1500 kelime. Tüm bunlar AB projesinde kullanılan kitaplarımızla birlikte hizmetinizde.

  Nlp programımız ile zaten öğrendiğiniz ama unuttuğunuz İngilizce bilgileri geri çağırırsınız. Ortalama 1.500 – 2.000 kelime öğrenirsiniz. Size özel danışmanınızla birlikte her modülde 100 lerce pratik cümle kurarak ilerlersiniz. Pratikler yaparak ve her yanında motivasyon içeren sistemimizle, 15 modül sonunda orta-altı düzey (low-intermediate) seviyeye ulaşırsınız. Yani her hangi bir konuda 2 – 2,5 dakika kadar kendinizi ifade edebilirsiniz. Tüm bu hizmetler için de şimdiye kadar karşılaştığınız en ekonomik ücretleri öderseniz.  

  Sizce de denemeye değer görünmüyor mu?

   

  Abonelik çeşitleri için tıklayın
 • İngilizcenin en pratik hali, Nlp ile Pratik İngilizce

  Size özel bir danışman, kendinize özel bir yol haritası, videolar ve bağlı görevlerle artık hedeflerinize ulaşmak çok daha kolay.

  15 yılı aşkın deneyimimizde, İngilizcede insanların en çok neye ihtiyaç duyduklarını biriktirdik. Eğitim sistemlerimizi her zaman kişiye özel şekillendirdik. Bireysel ilgi ve motivasyonla yüzlerce kursiyerin İngilizceye bakış açısını değiştirdik. Şimdi mobil uygulamayla artık daha da fazla insana ulaşmanın zamanı. Sizi ‘tam da aradığım gibi’ diyeceğiniz uygulamamıza davet ediyoruz.

  Denemesi tamamen ücretsiz, aylık 29.90 TL’dan başlayan fiyatlarıyla rakipsiz, kullanıcı dostu, sevgi ile yapılmış, emsalsiz bir dil eğitim modellemesine dahil olun. İstediğiniz kadar çalışarak, keyifli görevleri tamamlayarak ve en önemlisi size özel danışmandan yönlendirmeler alarak İngilizcenizi istediğiniz seviyeye çıkarın.

   

  Avantajlı abonelik fiyatları için tıklayın

  İngilizceyi yapabilirsiniz! Önemli olan nasıl olduğunu keşfetmek.

  — Ufuk İşbitiren