CanEnglish

 • 2005 yılında Ankara’da kurulan şirketimiz İngilizce öğretimini en iyi şekilde sunmayı amaçlamış,kısa zamanda en etkin eğitim sistemiyle bunu başarmış bir dil eğitim kurumudur.

  CanEnglish kurulduğu günden beri öğrencileriyle yakın diyaloglar kuran, yardımcı tutum sergileyen, işini severek yapan usta ve dinamik kadrosuyla kendisine duyulan güveni sarsmamıştır. İngilizce alanında sunduğu pratik çözümler ve karmaşayı ortadan kaldıran eğitim sistemiyle de kısa sürede sizlerin tercih ettiği bir dil kursu haline gelmiştir.

  CanEnglish’in sıcak ve eğlenceli ortamı kursiyerle beraber İngilizce eğitiminin başarılı sonuçlarını kısa süre içerisinde alabilmenin ayrıcalığını ve heyecanını paylaşmaktan büyük bir keyif almaktayız.

   CanEnglish’in tüm eğitim felsefesi, ‘Yapabilirsiniz’ üzerine kuruludur. BBL (Brain Based Learning) Beyin Temelli Öğrenme ve kişiye özel kullanılan alt sistemler, öğrenme gücünü yükseltirken, öğrenme arzusunu da her zaman en üst düzeyde tutar. Tamamı pedagojik formasyon sahibi nitelikli eğitmenlerimiz tarafından uygulanan programlarımız iletişimsel bir dil öğretmeyi hedefler.

  CanEnglish Kids olarak isimlendirdiğimiz ve son derece ilgi gören programlarımız ise,  İngilizce’yi çocuklarımıza sevdirerek, görerek ve yaparak öğrenmeyi amaçlamaktadır. Çocuk grupları için yaptığımız çalışmalar velilerimizle devamlı suretle koordineli olarak yürütülmektedir. Velilerimiz dönemsel toplantılar ve aylık bilgilendirme mektupları ve bireysel görüşmelerle sık sık bilgilendirilmektedirler.  

  İngilizce’de farklı programlarda hizmet veren kurumumuz,kendisini zaman içerisinde geliştirmeye devam etmekte ve kursiyerlerine en kaliteli hizmeti verebilmek için zevk ve azimle çalışmaktır.

  Misyonumuz

  Yeni eğitim sistemlerini incelemek ve kişilerin bireysel farklılıklarını göz önüne alarak uygulamak,

  Sistemlere kursiyerleri dahil etmek yerine onlara ait sistemler geliştirmek,

  Maddi amaçları merkezimizden çıkartarak bireylerin dil amaçlarını paylaşmak,

  Kaliteli bir dil eğitimi sunmak için ‘fabrika modeli eğitim sistemleri’ yerine kişisel bir yaklaşım geliştirmek

  ‘Can’ yani ‘yapabilmek’ felsefesini ve motivasyonunu tüm kurum kursiyerlerine sunmak,

  % 100 memnuniyet felsefesini tüm kursiyerlerimize hissettirebilmek,

  NLP ana felsefeleri tüm uygulamalara yansıtmak,