Speaking Club

Detaylar
 • Speaking Club nedir?

  Speaking Club (konuşma klübü) kursiyerlerin İngilizcelerini kendilerine yaş ve seviye olarak uygun bir grupta geliştirmelerine yardımcı olur. Bu programda gramatik bir eğitim verilmez. Eğitmenin belirlediği konu çerçevesinde sosyal bir ortamda sohbet ederek kendilerine bu dilde öğrencilerin kendilerini ifade etmeleri sağlanır. Speaking Club eğlenceli şekilde tasarlanmış bir grup aktivitesi olarak devam eder.

  Kimler katılabilir?

  Kurumumuzda halen eğitim almakta olan veya eğitimini tamamlamış olan yetişkin tüm öğrencilerimiz katılabilir.

  Etkinliğimiz nerede ve ne zaman yapılacak?

  Etkinliğimiz öğrencilerimizin kendilerini arkadaş ortamında hissedebileceği kurumumuz dışında bir ortamda saat 7’de yapılacaktır.

  Program ne kadar süreyle devam eder?

  CanEnglish bu programı haftada bir gün ve ortalama 90 dk sürecek şekilde planlamıştır. Program akademik yıl boyunca devam edecek ve Haziran ayının ilk haftası yapılacak dersle sona erecektir.

  Programı sunan eğitmenler kimlerdir?

  Program CanEnglish’in kadrosunda yer alan tecrübeli eğitmenler tarafından sunulacaktır.

  Program ücretsiz midir?

  CanEnglish bu programı hali hazırdaki yetişkin öğrencilerine tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır. CanEnglish’te daha önce eğitim almış olan kursiyerler de bu programa katılabileceklerdir. Ayrıntılı bilgi için lütfen ofisimizle iletişime geçiniz.

  Nasıl başvurabilirim?

  Etkinliğimizden eğitmenlerimizden Gizem MUTLUCAN sorumludur. Başvurmak isteyen öğrencilerimiz mail yoluyla gizem@canenglish.com.tr adresinden başvuru yapabilir.

  Sertifika / Katılım belgesi

  Kursiyerler bu program içerisinde 10 saat katılımı tamamlamaları halinde, eğitmenlerin raporları doğrultusunda sertifika alabileceklerdir.

 • İngilizce’yi yapabilirsiniz! Önemli olan nasıl olduğunu keşfetmek.

  — Ufuk İşbitiren, kurucu
 • Daha fazla sorunuz mu var?

  Bilgi alın veya mesajınızı bırakın.