Neden CanEnglish

 • NLP metadolojisi

  Klasik sistemlerde öğrenci anlatılanları dinler, notlar alır, boşlukları doldurur. İngilizce gramerini Türkçe’den daha da detaylı öğrenir, hiç kullanılmayacak kelime bilgisini ezberler ve bunca bilgiye rağmen yapıları bir araya getiremez, konuşamaz. NLP (Neuro Linguistic Programming) ile yabancı dil kişiye özel programlanır. Yapılan her öğretim bireylerin duyma, görme ve hatta anlatımlarla hissedebileceği bir hale getirilir. Tüm gereksiz detaylar adeta ayıklanır. İşe yaramayacak hiçbir gereksiz bilgi verilmez, örneklendirilmez. Kursiyerleri strese sokacak ve böylelikle öğrenmeye ket vuracak her unsur engellenir. Sınıf dizaynlarından, gerekliliği olmayan sınavlara, kişilere ait kitaplardan, eğitim koçlarının işleyişlerine kadar her detay düşünülmüştür. CanEnglish kendi adından gelen ‘yapabilirsiniz’ motivasyonu da bu sürecin her yanına dağılır. Böylece şimdiye kadar kursiyerlerin hiç deneyimlemedikleri bir işleyiş sunulmuş olur.

  Kadrolu eğitmenler

  CanEnglish’de birçok klasik kursta olanın aksine kendi sabit eğitmen kadrosu vardır. Sadece dersleri olduğunda dışarıdan çağrılan eğitmenlerle çalışılmaz. Eğitmenler tüm öğrencilerini bilir, onlar derslere gelmeden önce programlarını hazırlar, onlar için aylık raporlamalar yapar ve kursiyerlerle aynı hedefe ulaşmak için gayret gösterirler.

  Kuruma ait kitaplar ve kişiye özel materyaller

  CanEnglish, Türkiye’nin her yanına gönderilen AB projesinde kabul görmüş kendi kitaplarını kullanır. Yine tüm öğrencilerine onları iyice etüt ettikten sonra kendileri için en uygun materyal seçimini yapar. Bu seçim kursiyerin isteğine, zaman durumuna ve enerjisine göre olan seçimdir. Böylece, kursiyerler en iyi hizmet sağlanmış olur.

  Klasik eğitim sisteminden uzaklık

  CanEnglish klasik lise benzeri eğitimlerden farklıdır. Farklı kariyer hedefleri olan bireyler, birbirlerinden yaşça çok farklı kursiyerler, sadece bir ticari amaç için sınıf kalabalığında toplanmazlar. Kursiyerler birçok kritere göre gruplanır veya özel ders paketleriyle hizmet sağlanır.

  Özel ders paketleri

  CanEnglish küçük grup uygulamaları dışında özel ders paketleriyle de hizmet vermektir. Birçok kursiyerin tercih ettiği bu paketler hem ekonomik hem de bireysel amaçlara yöneliktir.

  CanEnglish vizyonu

  Atatürk ilkeleri benimsemiş CanEnglish İngilizce Öğretmeni olan kurucusu ve ekibiyle yenilikçi, anlayışlı, esnek, şeffaf ve motive edici yaklaşımları ile tüm kursiyerlere öncelikle mutlu hissedecekleri bir eğitim ortamı sunar. Sonrasında kursiyerler kendilerine ait yol haritaları hazırlayarak üç aydan başlayan periyodlarla da çözümler getirir.

 • İngilizce’yi yapabilirsiniz! Önemli olan nasıl olduğunu keşfetmek.

  — Ufuk İşbitiren, kurucu
 • Daha fazla sorunuz mu var?

  Bilgi alın veya mesajınızı bırakın.