Kadromuz

CANENGLISH'i Daha iyi Yapan Kadrosu
 • CanEnglish Kurucusu

  CanEnglish Eğitmen ve Yöneticisi - Ufuk İŞBİTİREN

  Kurucumuz Ufuk İşbitiren 1978 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı ve lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Amerikan Edebiyatı Bölümü’nde 2002 yılında şeref mezunu olarak tamamladı. Daha sonra İstanbul Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği eğitimini tamamlayarak öğretmenlik hayatına İstanbul’da tanınmış dil kurslarında başladı. Ankara’da farklı kurumlarda yetişkinlere yönelik çalışmalarda bulunan kurucumuz 2006 yılında Özel Büyük Kolej’de eğitim vermeye başladı. Aynı yıllarda NLP (Neuro-Linguistic Programming) ile tanıştı ve İstanbul’da birçok seminere katılarak bu konuda uzmanlaştı. Üniversitelerin master programlarından seçmeli dersler aldı ve İngilizce öğretmenliği konusunda şehir içi ve dışında birçok konferansa katıldı. İngilizceyi NLP ile birleştiren pratik uygulamalarla birçok referanslar topladı ve 2006 yılında ‘İngilizceyi Yapabilirsiniz’ felsefesiyle CanEnglish’i kurdu. Klasik yöntemlerden farklı uygulamalar sunan programlarımızın alt yapısını hazırlayan ve koordine eden kurucumuz kurumumuzda Eğitim Koordinatörü ve Kurum Müdürü olarak çalışmalarını sürdürmektir. Ufuk İşbitiren NLP ile Pratik İngilizce kitaplarımızın ve Muğni adlı kişisel gelişim unsurları içeren gizemli romanın da yazarıdır.

 • Yönetici

  CanEnglish İdareci ve Yöneticisi - Beste Şenler

  1987’ de Ankara’da doğdu. İlk , orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. Ankara’da Vakıf Üniversitesi ve Anadolu Üniversitelerinin İşletme fakültesini tamamladıktan sonra ilk iş tecrübesi olan bankacılık sektöründe yer aldı. Daha sonra bir yıl reklam sektöründe dergi içeriği editörlüğü ve redaksiyon üzerine çalıştı. Beste Şenler ilgi alanı olarak çalıştığı müzikle 5 yıl kadar şan dersleri alarak ve 2 yıl kadar da dans dersleri alarak yüksek seviyede ilgilendi. CanEnglish ile 2013 yılının başında tanışan Şenler , uzun süredir kurumun eğitim danışmanlığı, program koordinatörlüğü ve idari sorumlulukları üstlenmekte ve yöneticilik faaliyetlerini sürdürmektedir. 

  Eğitmenimizle iletişim
 • Eğitmen

  CanEnglish İngilizce Eğitmeni - Merve Keskin

  Öğretmenimiz Merve Keskin 1991 yılında Konya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Konya’da tamamladı ve lisans eğitimini Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde 2013 yılında bitirdi. Öğretmenlik hayatına Ankara’da öne çıkan dil kurslarında başladı. Bu  kurumlarda yetişkinlere ve çocuklara yönelik çalışmalarda bulunan öğretmenimiz eğitmenliğin yanısıra eğitim koordinatörü olarak da çalıştı. Merve Keskin kurumumuzda görevine İngilizce öğretmeni olarak devam etmekte ve koordinasyon çalışmalarına katkıda bulunmaktadır.  

  Eğitmenimizle iletişim
 • Eğitmen

  CanEnglish İngilizce Eğitmeni - Aykut Aksakal

  Öğretmenimiz Aykut Aksakal 1990 yılında Zonguldak’ta doğdu. İlk ve orta öğretimini aynı şehirde ve lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Lise eğitiminin ardından Portekizce(Brezilya) öğrenen eğitmenimiz üniversite yıllarından itibaren bu dilde seviyesini Upper-Intermediate’a dek getirdi. Lisans eğitimi sırasında Yunanca dersleri alarak bu dilde de Intermediate düzeyine dek ilerledi. Üniversite yıllarında dil ve edebiyat dergilerinin yayın yönetiminde görev aldı ve çeşitli yerel ve ulusal edebiyat dergilerinde yazıları, röportajları ve çevirileri yayınladı. Freelance çevirmenliğin yanı sıra üniversite yıllarından itibaren gerek özel dersler gerekse Ankara’nın önemli kuruluşlarında çalışarak İngilizce ve Türkçe eğitmenliğinde tecrübe kazanan eğitmenimiz 2015 yılında CanEnglish kadrosuna katıldı. NLP ile Pratik İngilizce sisteminde dersler veren eğitmenimiz aynı adla basılan kitaplarımızı yayına hazırlamış ve editörlüğünü yapmıştır. Kurumumuzda Genel İngilizce ve Türkçe derslerinin yanı sıra LYS-5, YDS, IELTS, TOEFL, SAT, COPE, EPE, TEOG gibi çeşitli alanlara yönelik sınavların eğitmenliği de yapmakta ve İş İngilizcesi dersleri de vermektedir.

  Eğitmenimizle iletişim
 • Eğitmen

  CanEnglish İngilizce Eğitmeni - Gizem Mutlucan

  Öğretmenimiz Gizem Mutlucan 1993 yılında Ankara’da doğdu. İlkokuldan üniversiteye kadar olan bütün eğitim  hayatını bu şehirde tamamladı. 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi  Amerikan Kültürü ve Edebiyatı  bölümünden mezun oldu. 2016 yılında mezun olduğu okulda pedagojik formasyon eğitimini tamamladı.Çalışma hayatına 2015 yılında kurumumuzda başladı. Öğretmenimiz kurumumuzda, NLP ile pratik dersleri ve çocuk gruplarımızın yanı sıra yabancılar için Türkçe dersleri  de vermektedir.

  Eğitmenimizle iletişim
 • Eğitmen

  CanEnglish İngilizce Eğitmeni - Sena ÖZER

  Öğretmenimiz Sena Özer 1993 yılında Kocaeli’de doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Kocaeli’de tamamladıktan sonra, üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi İngilizce Mütercim-Tercümanlık Bölümünü tamamladı. Gazi Üniversitesi Çeviri ve Kültürel Çalışmalar Bölümü’nde yüksek lisans programına katıldı. TOEFL, IELTS ve YDS gibi üst düzey sınavlar konusunda uzmanlaştı. CanEnglish ailesinde 3 yıldır bulunmakta ve yetişkin grupları başta olmak üzere eğitimler vermektedir.

   

  Eğitmenimizle iletişim
 • Eğitmen

  CanEnglish İngilizce Eğitmeni - Deniz İpek AKAR

  Deniz İpek AKAR 1994 yılında Eskişehir’de doğdu. İlk ve Orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. Lise yıllarında Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Socrates/Comenius Okul Ortaklıkları Programı kapsamında Yunanistan ve Bulgaristan’a çalışmalarda bulundu.Lisans Eğitimini Ankara TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, İngiliz Dili ve Edebiyatı burslu olarak tamamladı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Avrupa Birliği Departmanı’nda çevirmen olarak görev aldı. İpek AKAR İngilizce’nin yanı sıra orta düzeyde İtalyaca da bilmektedir. Kurumumuzda çeşitli programlarda görev alarak kariyerine devam etmektedir.

   

  Eğitmenimizle iletişim
 • Eğitmen

  CanEnglish İngilizce Eğitmeni - Asena ÖZDEN

  Asena ÖZDEN 1996 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi, Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde tamamladı. Mezun olduğu okulda Pedagojik Formasyon Eğitimi aldı ve bu program kapsamında yapmış olduğu stajını ise Çankaya Lisesi’nde tamamladı. Lisans eğitimini sürdürdüğü yıllarda Work and Travel programı aracılığıyla 4 ay kadar bir süre Amerika’da bulundu. Eğitimine Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Media and Communication Studies yüksek lisans programında devam etmektedir. Asena Özden kurumumuzda farklı seviyelerde İngilizce dersleri vererek kariyerine devam etmektedir.

   

  Eğitmenimizle iletişim